![](https://content.e-schools.info/cache/7d/c2/7dc2cd0cf8581f93a2f586921ab03f4a.jpg)
22 січня 2022 року будемо відзначати 103 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.
![](https://content.e-schools.info/cache/e4/2b/e42b7315f8af8b57bf7442e21fc0fa40.jpg)
20 січня з учнями 7 класу вчителем історії Мальований В.Ф. було проведено квест до Дня Соборності України. Діти повинні були знайти документ, який засвідчує Акт Злуки УНР і ЗУНР. Для цього у них був своєрідний маршрут, упродовж якого учні виконували завдання. Завдання були заховані у різних місцях класу. Кожне завдання давало підказку, де шукати наступне. Завдання були різні: це і ребуси, філворди, історичні вікторини, асоціації, хронологія подій, персоналії з пазлів, розшифровка кодового слова.
![](https://content.e-schools.info/cache/00/87/008745f345f43c9998ce37db96c06892.jpg)
![](https://content.e-schools.info/cache/fc/32/fc32bd6d5b61a193186fafa1adb1e84c.jpg)
У підсумку, команда "Україна" Тимошенкова Романа швидше виконала всі завдання і знайшла документ. |