Понеділок, 28.11.2022, 18:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт вчителя історії Мальованого В.Ф.

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітній проект
Освітній проект «На Урок»
Освітній портал
Шкільне життя
Всеосвіта

Мої досягнення

Мої досягнення!

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас

навчання

 

Профіль навчання

Місце,

зайняте на ІІ етапі

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

         2013/2014 навчального року

1.

Дідусенко Вікторія Володимирівна

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівського району Харківської області

8

Допрофільне навчання

І

учасник ІІІ етапу

2.

Печена Каріна Іванівна

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівського району Харківської області

8

Допрофільне навчання

ІІ

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

         2014/2015 навчального року

1.

Дідусенко Вікторія Володимирівна

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівського району Харківської області

9

Допрофільне навчання

ІІ

2.

Печена Каріна Іванівна

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівського району Харківської області

9

Допрофільне навчання

ІІ

3.

Кочергіна Ірина Віталіївна

Чернещинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Борівського району Харківської області

 

11

 

Технологічний

ІІ

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків

 «Лелека»

1.

Дідусенко Вікторія Володимирівна

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівського району Харківської області

9

 

Допрофільне навчання

«Бронзовий лелка»

всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді

 «Моя Батьківщина – Україна»

1.

Учнівський колектив

8 класу

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівського району Харківської області

8

Напрям

«Із попелу забуття»

Переможці обласного етапу

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

         2015/2016 навчального року

1.

Печена Каріна Іванівна

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борівського району Харківської області

10

Допрофільне навчання

ІІІ

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

         2016/2017 навчального року

1.

Яно Тетяна Василівна

Шийківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Борівського району Харківської області

9

Допрофільне навчання

ІІІ

2.

Родін Едуард

Чернещинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Борівського району Харківської області

9

 

Технологічний

ІІІ

3.

Дідусенко Вікторія Володимирівна

Чернещинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Борівського району Харківської області

11

 

Технологічний

ІІ

учасник ІІІ етапу

4.

Краснова Валерія Вікторівна

Чернещинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Борівського району Харківської області

11

 

Технологічний

ІІІ

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Календар
Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Годинник

Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz